Eesti English Русский

JUUKSUR
Laste juukselõikus (kuni 12a) - 5 

Laste pidulik soeng( kuni 12a) - 10 
Patside punumine - 5  - 15 

KOSMEETIK
 klassikaline näopuhastus - 30 

komplektne hooldus probleemsele nahale - 35 
aparaadi hooldus (mikrolihvimine ,ampull,nahatüübile, massaaz, mask) - 45  
intensiivne niisutamine - 40 

naha elastuse hooldu vital beauty - 45 
protseduuri ( ilu flash 60 min) - 40 


MASSAŽ
KLASSIKALINE-ROOTSI MASSAAŽ. Kõige populaarsem ja enam levinud masaaži liik.
Suunatud lihaspingete vähendamiseks ja stressi maandamiseks. Massaaž on üks mõjusamaid haiguste ennetamise vahendeid ning väärt abivahend haiguste ja vigastuste korral.
40 min - 18 €
60 min - 25 €
SELJA MASSAŽ 30 min - 15 €

SPORDIMASSAŽ. Parandab lihaste verevarustust, hoiab ära traumade teket treeningute ajal. Suunatud on lihaste taastamiseks ja lõdvestamiseks peale pingelist treeningut. Samuti aitab lõõgastuda peale kurnavat füüsilist ja vaimset tööd.
60 min - 25 €

AROOMIMASSAŽ. Manuaalne massaaž, mille käigus kasutatakse looduslikke aroomi õlisid. Millel on bakteri- ja põletikuvastane toime. Eeterlike õlide toime kestab 72 tundi, millel on rahustav, kosutav, valu leevendav ja stressi vähendav toime.
50 min - 27 €

LÜMFIMASSAŽ. See on valutu, lõõgastav protseduur. Võtted on kerged, spiraalsed, ringjad, pumpavad, suunatud on lümfisõlmedele. (VASTUNÄIDUSTATUD Rasedatele!) Seda kasutatakse paistetuse leevendamiseks, üleliigse keha vedeliku eemaldamiseks ja samuti on tõhus salenemisel.
Massaaži kaudu mõjustatakse nii rakke kui rakuvaheainet – vere ja lümfi ning sidekoe vedelikke. Sellel ajal organism puhastub.
60 min - 25 €